Zaznacz stronę

CHCESZ LEPIEJ ŚPIEWAĆ KRÓLOWI?

Mam dla Ciebie 12 lekcji online. Aż 540 minut twórczej pracy. Około 3 miesięcy wspaniałej przygody. Wszystko dla naszego Pana, Króla Jezusa. Jemu niech będzie chwała, a my bierzemy się za szlifowanie Twojego głosu.

Niebawem rozpoczną się zapisy

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

o twoim trenerze wokalnym

Magdalena Szczabel

Ma 27 lat i jest wokalistką od urodzenia. W szpitalu położne mówiły, że krzyczała częściej i głośniej od innych dzieci.

Od 11 lat służy swoim śpiewem w Kościele m.in. w czasie Mszy św. i modlitwy o uzdrowienie w parafii śww. Piotra i Pawła w Opolu, na koncercie #OpoleUwielbia. Obecnie jest wokalistką w zespole PAW i uwielbia Boga w domu ze swoją 13-miesięczną córką.

Jej marzeniem jest to, aby poziom wokalny w polskim Kościele był lepszy, żeby uwielbiacze pragnęli nie tylko śpiewać dla Pana, ale i rozwijać swój talent, żeby Bóg był czczony po KRÓLEWSKU.

Mieszka w Opolu z mężem Pawłem i córką Gabrysią. Bardzo dużo radości i satysfakcji daje jej uczenie innych ludzi śpiewu i dzielenie się swoim bogatym doświadczeniem sceninczym.

Możesz ją obserować na Instagramie, na stronie namaszczeni.pl, oraz na Facebooku.

 

 

oto co dostaniesz w kursie „lepiej śpiewać królowi”

⇒ 12 indywidualnych lekcji śpiewu online

Lekcje odbywają się raz w tygodniu. Lekcja trwa do 45 minut.

 Każdą lekcję w formacie mp3

Każdą lekcję możesz pobrać na komupter, komórkę w mp3 i wracać do niej kiedy tylko zechcesz.

⇒ Skrót z każdej lekcji w formie PDF

Po każdej lekcji dostaniesz notatkę z informacjami, jak wyglądała lekcja, jakie robiliśmy ćwiczenia, co udało się nam zrobić i jakie masz zadanie domowe.

⇒ Możliwość pobrania Wideo z lekcji zaraz po jej zakończeniu

Dzięki aplikacji którą kupiliśmy do nagrywania lekcji online przez Skype, zaraz po jej zakończeniu, prosto z Twojego komunikatora Skype będziesz mógł/a pobrać plik Wideo z lekcji.

 

⇒ Dostęp do platformy 24/7

Wszystkie lekcje będą rejestrowane na wideo, a Ty dostaniesz do nich dostęp na specjalnej platformie, dedykowanej tylko Tobie i chronionej indywidualnym hasłem. Dzięki temu możesz w każdej chwili wrócić do tego co się działo na lekcji.

⇒ Odkryjesz nowe możliwości w twoim głosie

Dzięki lekcjom śpiewu z Magdaleną przekonasz się ile jeszcze jest w Tobie potencjału i jak bardzo możesz rozwinąć swój talent.

⇒ W miejscu Twojej służby będziesz jak pochodnia, rozpalać innych do wielbienia Boga

Człowiek pełen pasji dla Jezusa, nie może zostać niezauważony i nie wywierać pozytywnego wpływu, w miejscu swojej służby. Nauczysz się, że namaszczenie idzie w parze z rozwojem Twojego wokalu. Samo namaszczenie, lub sam warsztat to za mało.

co dostaniesz kupując dostęp do kursu?

12 lekcji śpiewu online przez Skype; Wartość 1188 zł

Bezterminowy dostęp do wideo z zapisanem każdej lekcji, mp3, notatką PDF, na dedykowanej platformie chronionej indywidualnym hasłem; Wartość 999 zł

(O ewentualnej naszej rezygnacji z usług firmy zaopatrującej w platformę poinformujemy Cię 1 miesiąc przed tym krokiem. Nie martw się wszystkie lekcje będziesz mieć u siebie na komputerze. Nie planujemy takie kroku, ale wiadomo, że w życiu zdarzają się sytuację na które nie mamy wpływu).

→ Możliwość pobrania lekcji w formie wideo na swój komputer, zaraz po skończonej lekcji; wartość 160 zł

 Wartość Kursu to 2347 zł.

Docelowo Kurs będzie kosztował 999 zł. 

W 2 edycji Kursu obniążamy cenę z 999 zł do 697 zł.

 

 

Czy jest inna droga?
Oczywiście!

Możesz obejrzeć setki nagrań trenerów wokalnych na YouTubie i nie mieć pewności, czy te ćwiczenia Tobie nie szkodzą i czy robisz je dobrze. Pamiętaj, że wyrabiając złe nawyki musisz potem dwa razy ciężej pracować. Raz po to, żeby się ich pozbyć. Dwa po to, żeby nauczyć się prawidłowych nawyków.

Możesz też rozpocząć ten 12 – tygodniowy kurs śpiewu i uczyć się pod okiem trenera, który dobierze odpowiednie ćwiczenia do Twojego aktualnego poziomu wokalnego.

skrót z lekcji

CO MÓWIĄ UCZNIOWIE

nasza gwarancja

Celem tego kursu jest Twój widoczny i zadowalający rozwój. Wszystko jest przygotowane w taki sposób, żebyś w jak najlepszych warunkach zaczął/zaczęła lepiej śpiewać Królowi. Jeśli jednak po kupnie tego kursu, w ciągu pierwszych 30 dni uznasz, że to nie jest dla Ciebie, to dostaniesz z powrotem swoje pieniądze w kwocie pomniejszonej o ilość lekcji już odbytych. Nie musisz podawać powodu takiej decyzji. Wystarczy, że napiszesz do nas maila.

często zadawane pytania

 

Jak długo mam dostęp do tego kursu?

Dostęp do Twoich wideo na platformie masz bezterminowo (tzn. tak długo, jak długo będzie istniało Wydawnictwo Namaszczeni.pl, lub jak długo będziemy korzystać z usług firmy zaopatrującej w platformę) i 24/7.

Co jeśli chce zrezygnować z kursu? 

Jeśli uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie to dostaniesz od nas zwrot pieniędzy w kwocie mniejszej o ilość lekcji już odbytych. Jeśli nie odbędzie się żadna lekcja, zwrócimy Ci 100% kwoty. Wystarczy, że napiszesz do nas na maila: kontakt@namaszczeni.pl

Co jeżeli mam z czymś problem, lub coś jest niejasne?

Napisz do nas maila na adres: kontakt@namaszczeni.pl